על אסתטיקה | פאם קליניק
 
 
מאת ד"ר נמיר מומחה בתחום הצערת הפנים ובהשבת עור הנעורים
 
"הרפואה האסתטית הינה תחום חדש, המטפל במגוון רחב של בעיות אסתטיות, לרוב ללא צורך בניתוחים. במובן זה היא משפרת את תחושותיו של המטופל, דבר המקרין גם לגבי קשריו עם הסובב אותו, בתחום האישי והמקצועי. המשפט נפש בריאה בגוף בריא, עובד בתחום זה באופן הפוך", אנשים המרוצים מהמראה שלהם מקרינים בטחון, מצליחנות ואושר. הם מתקשרים בקלות עם סביבתם וחייהם נראים טובים יותר מאותם האנשים שחשים שמראם לא אסתטי ועקב כך המסר שהם מקרינים לעולם הוא של חוסר ביטחון, כשלון, זקנה וכו'. במחקרים שנערכו גילו כי עצב, דיכאון וחוסר סיפוק גורמים להחלשות המערכת החיסונית וחושפים את האדם למחלות.

מאז ומעולם האדם חלם על מראה נצחי, צעיר, יפה ובריא. במהלך השנים חלים שינויים בכל מבנה הגוף ובין השאר גם בפנים. עם הגיל והשנים שרירי הפנים מאבדים ממוצקותם, קמטים וכתמים מופיעים, שקיות נוצרות באזור העיניים, הגבות והעפעפיים נעשים נפולים, קו הלסת מיטשטש עקב נפילת רקמות, מרקם העור נעשה קשיח יותר ומאבד מגמישותו ועור הפנים הופך רפוי, חסר ברק וחיים. אין יכולת להאט את השעון הביולוגי תהליך ההזדקנות נקבע ע"י תכונות גנטיות, גורמים אורבניים (זיהום אוויר, קרינה אולטרא-סגולית ורדיקלים חופשיים( ופעולות הננקטות לפעילות שמירת העור(תזונה, שתיה מרובה וטיפולים קוסמטיים).

הרפואה האסתטית באמצעות טכניקות של חידוש ושיפור מראה העור בפנים, מאפשרת האטת התהליכים פיזיולוגיים של ההזדקנות. במקרים מסוימים, ניתן לשחזר ולהעניק למטופלות מראה צעיר יותר, רענן ובריא יותר. ככל שהטיפולים ניתנים בגיל מוקדם יחסית לפני צניחת עור הפנים והיווצרות חריצים עמוקים, ניתן להשיג תוצאות טובות יותר במחיר נמוך יותר, ושמירת המראה לטווח ארוך יותר ללא התערבות ניתוחים אשר טומנת בחובה סיכונים לא מעטים.

בין הטיפולים השכיחים ברפואה האסתטית:
טיפולי הזרקות לקמטים – סוגי הטיפולים משתנים בהתאם לבעיה, ובקמטי הבעה בעיקר במצח ובאזור העיניים נעשה שימוש היום ע"י הזרקת הבטוקס שגורם לנתק רפה בין ריקמת השריר לעור ובכך משטח ומעלים. לקמטים קבועים ועמוקים מומלצים חומרי מילוי שמתחלקים לביולוגים נסגים (בין שלושה ל- שמונה עשר חודשים) או קבועים כגון סיליקון.

פילינג: עם חלוף השנים ועם החשיפה לשמש מופיעים קמטים וכתמים, העור מאבד מהחיונייות והברק. טיפולי הפנים המודרנים מתחלקים למס' קטגוריות:
  • טיפולי מניעה
  • טיפולי הזנה – בשימוש קרמים, מגני קרינה.

על אסתטיקה


טיפולי פילינג
להאצת קצב נשירת תאי עור כגון חומצות אלפא ובטא הידרוקסי. וכן חומרים על נגזרות של ויטמין A המשפרים את אסקפת הדם לפנים , גורמים להתחדשות העור ולבניה של קולגן איטית לאורך זמן ברמות הפנים. הפילינג הינה פעולה הגורמת להתחדשות דרמטית של עור הפנים ע"י יצירת סיבי לסטין וקולגן באיזור הדרמיס (שכבה תחתונה מתחת לשכבה השטחית של העור). מטרת הפילינג היא להעלים כתמים, לישר קמטים, להחליק צלקות אקנה ולשפר אקנה פעיל ע"י ייבוש ופתיחת בלוטות החלב. הפילינג הוא הרס מבוקר של שכבות העור הפגועות בצורה אחידה ע"י חומרים כימיים או ע"י אנרגיה תרמית באמצעות לייזר.

עיצוב ועיבוי שפתיים
אחת מהפרוצדורות הנפוצות בתחום הרפואה האסתטית. מודל היופי המודרני הוא שפתיים בשרניות ומלאות. מטרת הטיפול היא שפור מראה השפתיים והקניית מראה רענן, יפה ומלא של השפתיים ותיקון עיוותי שפתיים. עם חלוף השנים חלים שינויים ניווניים גם באזור השפה והלסת שכתוצאה מכך השפתיים מאבדות מיופיין ונשיותם, מתקמטות, צונחות , מאבדות מבסמטריות שלהם –מטרת הטיפול הינה שיפור המראה, הענקת מראה רענן, יפה, מלא וטבעי לשפתיים.

הזעת יתר
הטיפול נעשה ללא ניתוח כשהתוצאה היא ירידה משמעותית בכמות ההזעה. לדוגמא, בהזעה בבית השחי ובידיים מוזרק לבית השחי. הפעולה אינה כואבת והטיפול אורך דקות ספורות. השיפור מידי ודרמטי ומאפשר ללבוש שמלות פתוחות ללא חשש להדיף ריחות לא נעימים לסביבה. האפקט אורך עד 10 חודשים ולאחר מכן ניתן לחזור על הפעולה ללא הגבלה.

נימים וורידים
טיפולים בנימים ע"י הזרקת חומרים כאטוקסיסקלרול שגורמים לסתימה והעלמות כלי הדם. לורידים בולטים, עבים יותר, הטיפול שנעשה הוא הוצאת הורידים (פלבקטומיה) בטכניקה כירורגית ייחודית ללא צלקות.
 
טיפולי לייזר
הסרת שיער מהפנים והגוף, טיפולים בנימים בפנים, טיפול בקמטים להצערת הפנים, והסרת כתמים.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981