פאם-קליניק – Beauty Is Duty | פאם קליניק
 
 
הקיץ מחכה לך מעבר לפינה, אז אל תתני לו לתפוס אותך לא מוכנה: במרכז לקוסמטיקה פאם-קליניק יעזרו לך באמצעות שיטה חדשנית להתחיל את חגיגות הקיץ בלי צלוליט, בלי שיער מיותר ועם חיוך ע-נק על הפנים.

הטיפול בצלוליט מתחיל בפאם-קליניק
גוף מוצק, חטוב ומתוח, הצרת היקפים, השלת קילוגרמים עודפים וירכיים נטולי צלוליט – כל זה נשמע לך כמו חלום רחוק? אולי פעם אבל היום כבר בטח שלא. במרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק 34 שנות הניסיון בטיפולי גוף, מוכיחים שוב שאין כמו מקצועיות וניסיון.

בפאם-קליניק לא מסתפקים בטיפול בצלוליט בעזרת מכשיר אחד אלא הולכים על כל הקופה באמצעות שילוב מכשירים וסוגי טיפול שונים עד להשגת התוצאה המושלמת הרצויה במינימום זמן: מכשיר ה-LPG- מסלק את הצלוליט על ידי ריכוך רקמת החיבור; מכשיר ה-RF -מבצע חימום עמוק של רקמת העור וגורם לחידוש הקולגן ולהקטנת רקמת השומן בגוף;מכשיר ה-ULTRASUND-עוזר בפרוק השומנים. מכשיר ה-CRIO פועל בטמפרטורה נמוכה ועוזר בסילוק תאי השומן; ומיטת ה-Vacumed יעילה לחילוף חומרים ולסלוק הפסולת שהצטברה בתאי השומן בגוף. במהלך כל הטיפול את עוברת מעקב ובקרה צמודים הכוללים מדידת היקפים בטיפול הראשון ובטיפול האחרון וניכרת ירידה משמועתית בהיקפים ובסילוק הצלוליט.
 

פאם-קליניק – Beauty Is Duty


השיער מיותר לך בפנים ובגוף? תפטרי ממנו

שיער מיותר הוא אולי האלמנט המציק ביותר בתחום טיפוח גוף האישה: זה לא משנה עד כמה תהיה הופעתך מושקעת ומתוקתקת, ברגע שבו השיער המיותר מבצבץ ואת צריכה להתחיל להתעסק איתו פעמיים בשבוע – איכות החיים שלך יורדת. אבל במיוחד בשביל נשים שלא אוהבות לוותר בקלות, מציעים בפאם-קליניק את כל השיטות היעילות והמוכחות להסרת שיער לצמיתות, מה שאומר – תגידי לו שלום לתמיד: ותוכלי לעשות  זאת עכשיו בקיץ ללא תופעות לוואי.

בפאם-קליניק מבצעים: לייזר, לייזר בשילוב SHR (ללא כאב), קרן אור ואפילציה. ואיך תדעי איזו שיטה מתאימה לך יותר מכולן – זה פשוט: כל מטופלת עוברת טרם התחלת הטיפול אבחון מקצועי והתאמה אישית ע"י אורלי דור מורה לאיפלציה בעלת ניסיון של 34 שנה, מהו סוג הטיפול המתאים לך ביותר ולפעמים זה שלוב של מספר שיטות. אל תשכחי שאבחון נכון ומקצועי יכול לקצר משמעותית את משך הטיפול ומונע סבל מיותר. בפאם-קליניק מתחייבים לפנים נקיות משיער לצמיתות, כך שאת יכולה להתכונן לסמן וי הקיץ הזה על המשבצת המאוסה הזאת, ולדעת שמעתה כל עניין השיער המיותר -  בפנים והגוף מאחורייך.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981