פדיקור ומניקור | פאם קליניק
 
 

פדיקור ומניקור

פדיקור מניקור הפך להיות אחד מהטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר שיש. הטיפול הזה הוא חשוב ומשמעותי משתי סיבות: הראשונה היא סיבה אסתטית – כולנו אוהבים להרגיש טוב עם עצמנו, שאנחנו מטופחים ומשדרים סדר וניקיון. בטיפולי פדיקור מניקור ניתן לסדר את הציפורניים בצורה נאה למראה, שתשדר את אותן תחושות חיוביות ותרשים את המתבונן. הסיבה השנייה היא סיבה רפואית, והיא חשובה לא פחות – כפות הידיים (ולפעמים גם כפות הרגליים) כמעט תמיד חשופות לחלוטין. חשוב לשמור על הציפורניים ברמה הרפואית, שכן הן נוטות לסבול מבעיות רפואיות שונות כמו פטרת, יובש ומחלות אחרות. ציפורן בריאה היא קלה יותר לטיפוח, והיא לא תגרור אחריה בעיות רפואיות אחרות. לכן, גם על הפן הזה חשוב וכדאי להקפיד.
 
נראות והגיינה
הידיים והרגליים שלנו הן כלי עבודה לכל דבר. מי שעובד בממשק עם אנשים שונים במסגרת עבודתו צריך להקפיד על התצורה והנראות של ציפורניו. ציפורניים מטופחות ומסודרות יכולות לספר הרבה אודות האדם, ולרוב יראו שהאדם הוא בעל אסתטיקה משובחת ובעל מודעות עצמית גבוהה. מחקרים מראים כי במהלך ראיונות עבודה נוטים המראיינים להסתכל ממושכות על כפות הידיים של המרואיינים. ומי מאיתנו לא היה רוצה ליצור רושם ראשוני חיובי במהלך ראיון העבודה שלו? באקלים המאפיין את מדינתנו, יש חשיבות גדולה גם למצב הציפורניים בכפות הרגליים. מזג האוויר החם השורר בקיץ שולח את כולנו לכיוון הים והבריכות, וכולנו אוהבים לשכשך את רגלינו במים הצוננים. לפיכך, מומלץ מאוד לשמור על כפות רגליים יפות ובריאות, שכן הרבה מאוד ישראלים חושפים אותן בחודשי הקיץ החמים, כשהם הולכים יחפים או עם נעליים פתוחות. לכן, המצב בישראל מחייב אותנו לשמור במיוחד על מצב הציפורניים שלנו, ולדאוג באופן מתמיד לטיפוחן. פדיקור מניקור הוא הדרך להבטיח זאת.
 
מרכז קוסמטיקה 
מכיוון שמדובר בהליך שמבצע/ת בעל/ת מקצוע על הגוף של המטופל, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתפשר על טיפול שהוא פחות ממעולה. לפני שמגיעים למכון המציע טיפולי פדיקור מניקור, יש לעשות סקר שוק, לבדוק את רמת המקצועיות של המקום, את שביעות רצונם של המטופלים ואת טווחי המחירים. אצלנו, מרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק, אנחנו יכולים להבטיח לך את השירות הטוב ביותר. הטיפולים שלנו מתבצעים בצורה מקצועית, תוך התחשבות מירבית בלקוחותינו. יש למרכז רשימה ארוכה של מטופלים ומטופלות, אשר יכולים להעיד על היחס הטוב והשירות המצוין להם זכו בקבלת הטיפולים במרכז. אצלנו הלקוח מקבל את הטיפול הטוב ביותר שמגיע לו, יש ברשותנו ציוד עדכני ומכשור מתקדם. ומעל הכל, הצוות המנוסה שלנו ידאג לכל רצונותיכם, ותמיד נרצה לראות אתכם יוצאים מהמרכז שלנו עם חיוך על הפנים וציפורניים יפות ונהדרות. בואו אלינו למרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק ותתרשמו גם אתם מכל מה שיש לנו להציע לכם.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981