פדיקור ומניקור | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

פדיקור ומניקור


פדיקור מניקור הפך להיות אחד מהטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר שיש. הטיפול הזה הוא חשוב ומשמעותי משתי סיבות: הראשונה היא סיבה אסתטית – כולנו אוהבים להרגיש טוב עם עצמנו, שאנחנו מטופחים ומשדרים סדר וניקיון. בטיפולי פדיקור מניקור ניתן לסדר את הציפורניים בצורה נאה למראה, שתשדר את אותן תחושות חיוביות ותרשים את המתבונן. הסיבה השנייה היא סיבה רפואית, והיא חשובה לא פחות – כפות הידיים (ולפעמים גם כפות הרגליים) כמעט תמיד חשופות לחלוטין. חשוב לשמור על הציפורניים ברמה הרפואית, שכן הן נוטות לסבול מבעיות רפואיות שונות כמו פטרת, יובש ומחלות אחרות. ציפורן בריאה היא קלה יותר לטיפוח, והיא לא תגרור אחריה בעיות רפואיות אחרות. לכן, גם על הפן הזה חשוב וכדאי להקפיד.
 
נראות והגיינה
הידיים והרגליים שלנו הן כלי עבודה לכל דבר. מי שעובד בממשק עם אנשים שונים במסגרת עבודתו צריך להקפיד על התצורה והנראות של ציפורניו. ציפורניים מטופחות ומסודרות יכולות לספר הרבה אודות האדם, ולרוב יראו שהאדם הוא בעל אסתטיקה משובחת ובעל מודעות עצמית גבוהה. מחקרים מראים כי במהלך ראיונות עבודה נוטים המראיינים להסתכל ממושכות על כפות הידיים של המרואיינים. ומי מאיתנו לא היה רוצה ליצור רושם ראשוני חיובי במהלך ראיון העבודה שלו? באקלים המאפיין את מדינתנו, יש חשיבות גדולה גם למצב הציפורניים בכפות הרגליים. מזג האוויר החם השורר בקיץ שולח את כולנו לכיוון הים והבריכות, וכולנו אוהבים לשכשך את רגלינו במים הצוננים. לפיכך, מומלץ מאוד לשמור על כפות רגליים יפות ובריאות, שכן הרבה מאוד ישראלים חושפים אותן בחודשי הקיץ החמים, כשהם הולכים יחפים או עם נעליים פתוחות. לכן, המצב בישראל מחייב אותנו לשמור במיוחד על מצב הציפורניים שלנו, ולדאוג באופן מתמיד לטיפוחן. פדיקור מניקור הוא הדרך להבטיח זאת.
 
מרכז קוסמטיקה 
מכיוון שמדובר בהליך שמבצע/ת בעל/ת מקצוע על הגוף של המטופל, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתפשר על טיפול שהוא פחות ממעולה. לפני שמגיעים למכון המציע טיפולי פדיקור מניקור, יש לעשות סקר שוק, לבדוק את רמת המקצועיות של המקום, את שביעות רצונם של המטופלים ואת טווחי המחירים. אצלנו, מרכז הקוסמטיקה פאם קליניק, אנחנו יכולים להבטיח לך את השירות הטוב ביותר. הטיפולים שלנו מתבצעים בצורה מקצועית, תוך התחשבות מירבית בלקוחותינו. יש למרכז רשימה ארוכה של מטופלים ומטופלות, אשר יכולים להעיד על היחס הטוב והשירות המצוין להם זכו בקבלת הטיפולים במרכז. אצלנו הלקוח מקבל את הטיפול הטוב ביותר שמגיע לו, יש ברשותנו ציוד עדכני ומכשור מתקדם. ומעל הכל, הצוות המנוסה שלנו ידאג לכל רצונותיכם, ותמיד נרצה לראות אתכם יוצאים מהמרכז שלנו עם חיוך על הפנים וציפורניים יפות ונהדרות. בואו אלינו למרכז הקוסמטיקה פאם קליניק ותתרשמו גם אתם מכל מה שיש לנו להציע לכם.
 

 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים