פילינג בינוני | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

פילינג בינוניפילינג נחשב כיום לטיפול קוסמטי פופולארי במיוחד. הטיפול מבוסס על קיפול שכבות העור המתות, מה שעשוי להעלים פגמים שונים בו - החל מקמטים, דרך צלקות או כתמים ועד לעור יבש ולא מחמיא. ניתן למצוא כיום שיטות שונות לביצוע פילינג והמרכזיות שבהן: פילינג כימי, מכני או כזה הנעשה באמצעות לייזר. המאמר הנוכחי מתייחס לדרגת העומק של הטיפול, פרמטר שחייבים גם כן לקחת בחשבון. אז מהם המאפיינים של פילינג בינוני? מה ההבדל בינו לבין פילינג עמוק או שטחי? והיכן ניתן לעשות אותו?

פילינג שטחי, בינוני ועמוק – ומה שביניהם
על שלושה רמות של פילינג מדברת תורת הקוסמטיקה. הסוג הראשון הוא הפילינג השטחי, הפשוט יותר, שמאפשר להתמודד עם כתמים שאינם מורכבים יתר על המידה, כמו גם להסיר שכבות מתות של העור (ניתן לעשות את הטיפול הזה גם בבית). פילינג בינוני נחשב למקיף יותר, כאשר באמצעותו לטפל גם בכתמים עמוקים ובקמטים עדינים ומכאן שהוא חייב להתבצע במרפאה. פילינג עמוק, הסוג השלישי, נכנס לעומק העור ומטפל בקמטים עמוקים ובפגמים חמורים. הוא נעשה בהרדמה כללית ומצריך ניטור.
ברוב המקרים, כאשר מדברים על פילינג לפנים מתכוונים למעשה לפילינג קל עד פילינג בינוני. הם מאפשרים למצוא פתרון לבעיות הנפוצות המאפיינות את אזור זה, כשרשימת הסיכונים המינימלית שלהם ביחס לפילינג עמוק משמעותית אף היא. מכיוון שמדובר כאן על עור הפנים, ברור שאסור להתפשר בבחירת הגורם שיבצע את הטיפול. חשוב לבחור במרכז קוסמטי מהשורה הראשונה, שמבצע טיפולים באמצעות החומרים המתקדמים ביותר שיש ושמתאים את הטיפול באופן מלא למאפייני האדם המטופל ולממדי הבעיה.

הפתרונות שמספק מרכז פאם קליניק
פאם קליניק הוא מרכז לקוסמטיקה רפואית הממוקם בקניון רמת אביב ופועל מזה כשלושים שנה. למרכז מומחיות מלאה בביצוע טיפולי פילינג ברמות שונות (כולל פילינג בינוני), תוך התמחות מיוחדת בטיפולי פילינג לפנים. כוח האדם של המרכז כולל אנשי מקצוע מנוסים, שמבצעים את הטיפולים בהתאם לכל התקנים הנדרשים בתחום. במהלך השנים רשם המרכז שורה ארוכה של הצלחות, מה שמסביר את רשימת הלקוחות המרוצים הארוכה. המרכז מעניק ייעוץ ראשוני ללא תשלום או התחייבות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים