פילינג בינוני | פאם קליניק
 
 

פילינג בינוני

פילינג נחשב כיום לטיפול קוסמטי פופולארי במיוחד. הטיפול מבוסס על קיפול שכבות העור המתות, מה שעשוי להעלים פגמים שונים בו - החל מקמטים, דרך צלקות או כתמים ועד לעור יבש ולא מחמיא. ניתן למצוא כיום שיטות שונות לביצוע פילינג והמרכזיות שבהן: פילינג כימי, מכני או כזה הנעשה באמצעות לייזר. המאמר הנוכחי מתייחס לדרגת העומק של הטיפול, פרמטר שחייבים גם כן לקחת בחשבון. אז מהם המאפיינים של פילינג בינוני? מה ההבדל בינו לבין פילינג עמוק או שטחי? והיכן ניתן לעשות אותו?

פילינג שטחי, בינוני ועמוק – ומה שביניהם
על שלושה רמות של פילינג מדברת תורת הקוסמטיקה. הסוג הראשון הוא הפילינג השטחי, הפשוט יותר, שמאפשר להתמודד עם כתמים שאינם מורכבים יתר על המידה, כמו גם להסיר שכבות מתות של העור (ניתן לעשות את הטיפול הזה גם בבית). פילינג בינוני נחשב למקיף יותר, כאשר באמצעותו לטפל גם בכתמים עמוקים ובקמטים עדינים ומכאן שהוא חייב להתבצע במרפאה. פילינג עמוק, הסוג השלישי, נכנס לעומק העור ומטפל בקמטים עמוקים ובפגמים חמורים. הוא נעשה בהרדמה כללית ומצריך ניטור.

ברוב המקרים, כאשר מדברים על פילינג לפנים מתכוונים למעשה לפילינג קל עד פילינג בינוני. הם מאפשרים למצוא פתרון לבעיות הנפוצות המאפיינות את אזור זה, כשרשימת הסיכונים המינימלית שלהם ביחס לפילינג עמוק משמעותית אף היא. מכיוון שמדובר כאן על עור הפנים, ברור שאסור להתפשר בבחירת הגורם שיבצע את הטיפול. חשוב לבחור במרכז קוסמטי מהשורה הראשונה, שמבצע טיפולים באמצעות החומרים המתקדמים ביותר שיש ושמתאים את הטיפול באופן מלא למאפייני האדם המטופל ולממדי הבעיה.

הפתרונות שמספק מרכז פאם-קליניק
פאם-קליניק הוא מרכז לקוסמטיקה רפואית הממוקם בקניון רמת אביב ופועל מזה כשלושים שנה. למרכז מומחיות מלאה בביצוע טיפולי פילינג ברמות שונות (כולל פילינג בינוני), תוך התמחות מיוחדת בטיפולי פילינג לפנים. כוח האדם של המרכז כולל אנשי מקצוע מנוסים, שמבצעים את הטיפולים בהתאם לכל התקנים הנדרשים בתחום. במהלך השנים רשם המרכז שורה ארוכה של הצלחות, מה שמסביר את רשימת הלקוחות המרוצים הארוכה. המרכז מעניק ייעוץ ראשוני ללא תשלום או התחייבות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פגמנטציה
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981