פילינג עמוק לפנים | פאם קליניק
 
 

פילינג עמוק לפנים

במהלך השנים עובר מראה הפנים שינויים ניכרים. שינויים נראים היטב בגמישות העור, בהופעה של כתמים שונים כגון כתמי שמש וגיל, בהופעה של קמטים ושל קמטוטים ועוד. על מנת ליהנות ממראה צעיר יותר וגם כדי ליהנות מכמה וכמה אפקטים בריאותיים, מומלץ לעבור מפעם לפעם טיפול של פילינג עמוק לפנים. טיפול כזה משפר את זרימת הדם ומשיג תוצאות אסתטיות מרשימות מאוד.

רוצות ליהנות מעור פנים בעל מראה צעיר ובריא? מומלץ לעבור טיפול מסוג ניקוי פנים אצל קוסמטיקאית, בתדירות המומלצת. לעיתים רחוקות יותר, פילינג עמוק לפנים ישלים את האפקט. בקליניקה הידועה פאם-קליניק תוכלו ליהנות מכל טיפולי היופי והפנים, באווירה נינוחה ונעימה.

לשיפור מצב העור
יש הרבה מאוד יתרונות לטיפול מסוג פילינג לפנים. בין היתר, הטיפול מסייע לעודד את התחלופה הטבעית של התאים בזכות היכולת לסלק תאי עור מתים. מפעם לפעם, מסבירות קוסמטיקאיות מומחיות, טיפול שטחי פשוט אינו מספיק, ונחוץ פילינג עמוק לפנים. במה שונה טיפול כזה מהטיפול הרגיל? טיפול כזה מצליח להגיע לשכבת עור עמוקה יותר, ולכן יש לו השפעה יותר ניכרת גם על קמטים וגם בהבהרת כתמים.

חשוב לשים לב שפילינג, במיוחד עמוק, הוא טיפול שונה לעומת ניקוי פנים אצל קוסמטיקאית. מעבר לתחושת הרעננות ולמראה הזוהר שמשיגים בטיפול פנים, פילינג משיג תוצאות יותר ארוכות טווח עם השפעה בריאותית, בנוסף לזו האסתטית. מי שרוצה לשפר את מראה העור, מי שרוצה מראה צעיר יותר ללא תופעות לוואי, מי שרוצה להרגיש הרבה יותר טוב – זהו טיפול מומלץ ביותר.

טיפול מקצועי נותן יותר 
ישנם תכשירים מסוימים שמגדירים את עצמם בתור פילינג לפנים לשימוש ביתי. תכשירים אלו יכולים להיות איכותיים ללא ספק, אך הם אינם מסוגלים להשיג את אותו אפקט שיכול להשיג טיפול מקצועי של פילינג עמוק לפנים. טיפול כזה, שמתבצע בשילוב חומצות אלפא ובטא הידרוקסי ובשילוב ויטמינים, נושא עמו אפקט ארוך טווח ועמוק. לאחר הטיפול תרגישו שעורכן "נולד מחדש" והתוצאות ייראו היטב ולאורך זמן.

בקליניקה פאם-קליניק תוכלו ליהנות ממגוון טיפולי היופי והאסתטיקה, לרבות קוסמטיקה רפואית. מלבד פילינג יש גם טיפולים ייחודיים נגד כתמים וצלקות, איפור קבוע, טיפוח ויופי לכלות ועוד. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בפצעים בפנים
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981