פיתוח ישראלי: הסרת שיער בטכנולוגיית אור בלי כאבים | פאם קליניק
 
 

פיתוח ישראלי: הסרת שיער בטכנולוגיית אור בלי כאבים

 ד``ר איתי גל (פורסם במקור ב-Ynet)

עשרות חברות מציעות הסרת שיער בלייזר או בטכניקות אחרות, אך הכאב הבלתי נסבל, הכוויות והאיסור להיחשף לשמש מרתיעים רבים. עכשיו מבטיח פיתוח ישראלי לחולל מהפיכה בתחום: מכשיר חדש המבוסס על טכנולוגיית אור מציע הסרת שיער לצמיתות ללא כל כאב, ללא צורך במשחות אילחוש, ללא הגבלה בסוג האור וללא כוויות.המכשיר החדש הקרוי Aria SHR, פרי פיתוח של חברת אלמה לייזרס מקיסריה, מבוסס על הבזקי אור רציפים בטכנולוגיה חדישה. הוא מושק בימים אלה בישראל ובמקביל במדינות באירופה ואמריקה לאחר שאושר על-ידי ארגוני התרופות האמריקני FDA והאירופאי CE.

באמצעות הטכנולוגיה החדשה מעבירה הקוסמטיקאית תנועה מתמשכת על העור באופן מהיר ללא כאב או צורך בפעולות הכנה או טעינה מחודשת של המכשיר, זאת להבדיל מטכנולוגיות אור מהדור הישן שהתבססו על הבזקי אור בודדים ורמות אנרגיה גבוהות, מה שגרם לכאבים, צריבות ובמקרים רבים גם כוויות. עיקר פעולת המכשיר הוא באורך הגל הפוגע בזקיק השיערה בו מצוי הפיגמנט מלנין.

"המכשיר החדש משתמש באנרגיית אור שמרססת את כל השטח מתחת לעור בחימום ממושך ורציף", מסביר ל-ynet מפתח המכשיר ד"ר יוסי לבצלטר, מנהל המחלקה הקלינית בחברת אלמה לייזרס, "אפקט זה גורם למנגנון הצמיחה של השיער לאבד מהתכונה שלו, בלי לגרום לכאב ולכוויות". סקפטים משהו, הגענו לנסות את המכשיר החדש בחששות כבדים מפאת הכאב העז והכוויות להם גורמים מכשירים רבים להסרת שיער הקיימים בשוק. הופתענו לגלות שהפעולה אכן כמעט ואינה מורגשת, אינה כואבת ומהירה מאוד. 
 

"המכשיר מתאים גם לילדים", אומרת אורלי דור, קוסמטיקאית פרא-רפואית המטפלת במכשיר החדש, "המטופלים שלי באים ונרדמים בזכות העובדה שהוא אינו מורגש".

עוד יתרון למכשיר החדש - בעוד שמכשירי הלייזר והאור אוסרים על המטופל להיחשף לשמש, המכשיר החדש אינו מגביל שיזוף, ומאפשר טיפול גם לבעלי עור רגיש או כהה בכל חלקי הגוף.

בזכות העובדה שהוא אינו מכאיב, הטיפול במכשיר גם אינו דורש כל הכנה או שימוש במשחות אילחוש (דוגמת "אמלה"). מספר הטיפולים הממוצע נע בין 6 עד 10 טיפולים

טכנולוגיית SHR הושקה אצלנו בפאם-קליניק וטיפולי הסרת שיער בלייזר נעשים במקום.

 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981