צלוליטיס בישבן | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

צלוליטיס בישבן


צלוליטיס – הצטברות תת עורית של שומן היוצרת גבשושיות ומראה מדולדל ולא אסתטי – עלולה להופיע באזורים שונים בגוף (בעיקר אצל נשים, אבל ממש לא רק אצלן). אחד האזורים בהם מדובר בצרה צרורה של ממש הוא זה שבולט תמיד בגוף שלנו, ושמהווה סממן מובהק של אטרקטיביות הגוף.
צלוליטיס בישבן עלול לגרום למראה גוף שאינו אסתטי, אף על פי שהיה יכול להיות אטרקטיבי מאד ללא הבעיה. כתוצאה מכך, הוא יכול לפגוע בביטחון העצמי של מי שסובל מהצלוליטיס או אפילו לשנות את שגרת החיים שלו (למשל, הימנעות מלבישת בגד ים חושפני בים). אז האם צלוליטיס המופיע בישבן הוא אכן חמור יותר מבאזורים אחרים, כמו צלוליטיס ברגליים, לדוגמא? ומה ניתן לעשות כדי להעלים את הבעיה או לצמצם אותה?

הפתרונות המוצעים כיום
חשוב שתזכרו כבר בשלב הזה, שאינכם צריכים לראות צלוליטיס בישבן (כמו צלוליטיס ברגל ובאזורים אחרים, אגב) בתור גזירת גורל. מה שעוד מומלץ להימנע ממנו הוא לחכות שהבעיה תחלוף מעצמה. אורח חיים בריא ותזונה נכונה אמנם עשויים במצבים מסוימים לטשטש את הבעיה, אבל פעמים רבות הם רחוקים מלפתור אותה לחלוטין.
הדרך שלכם להתמודדות עם צלוליטיס בישבן היא באמצעות פנייה למומחים. ודאי תשמחו לגלות כי דרכם תוכלו לעבור טיפול יעיל תוך שימוש במגוון כלים, טכניקות ומכשירים שמיועדים להתמודדות עם הבעיה, חלקם מאופיינים באחוזי הצלחה גבוהים תוך פרק זמן מינימלי. קצרה היריעה מלפרט כאן את מכלול האמצעים, ביניהם מכונות לייזר, אולטרה סאונד או גלי רדיו. בהמשך לכך, יש מכשירים ייעודיים אחרים שמשפיעים על פעילות הגוף במובנים שונים, במטרה לצמצם בדרך מסוימת את היקפי הבעיה: שמות דוגמת Vacumed, CRIO, LPG או פרסותרפיה נכנסים לתמונה בנקודה הזו. חלק מהפתרונות הללו די ייחודיים לצלוליטיס בישבן, בעוד אחרים עשויים לאפיין גם צלוליטיס ברגליים ובאזורים אחרים.
צלוליטיס בישבן, אפילו יותר מאשר צלוליטיס ברגל, מצריך פתרון מקיף יחסית, וזאת על רקע היקף פוטנציאלי גדול מאד של הבעיה. גורמים הפועלים בשדה המשחק יעדיפו פעמים רבות לנקוט גישה של מספר טיפולים, אפילו במקביל, במטרה למקסם כל אחד מהם. מכיוון שחלק מהפתרונות שהזכרנו כאן מיועדים למטרות שונות – נניח, הזרמת חמצן לעומת חיזוק רקמת החיבור והידוק העור – השילוב הופך להכרחי לא פעם.

המרכז לרפואה קוסמטית פאם קליניק מספק מזה כשלושים שנה את כל הפתרונות הנדרשים בתחום, באחוזי הצלחה גבוהים ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוחות.

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים