צלוליטיס בישבן | פאם קליניק
 
 

צילוליט בישבן

צלוליטיס
הצטברות תת עורית של שומן היוצרת גבשושיות ומראה מדולדל ולא אסתטי – עלולה להופיע באזורים שונים בגוף (בעיקר אצל נשים, אבל ממש לא רק אצלן). אחד האזורים בהם מדובר בצרה צרורה של ממש הוא זה שבולט תמיד בגוף שלנו, ושמהווה סממן מובהק של אטרקטיביות הגוף.

צלוליטיס בישבן עלול לגרום למראה גוף שאינו אסתטי, אף על פי שהיה יכול להיות אטרקטיבי מאד ללא הבעיה. כתוצאה מכך, הוא יכול לפגוע בביטחון העצמי של מי שסובל מהצלוליטיס או אפילו לשנות את שגרת החיים שלו (למשל, הימנעות מלבישת בגד ים חושפני בים). אז האם צלוליטיס המופיע בישבן הוא אכן חמור יותר מבאזורים אחרים, כמו צלוליטיס ברגליים, לדוגמא? ומה ניתן לעשות כדי להעלים את הבעיה או לצמצם אותה?

הפתרונות המוצעים כיום
חשוב שתזכרו כבר בשלב הזה, שאינכם צריכים לראות צלוליטיס בישבן (כמו צלוליטיס ברגל ובאזורים אחרים, אגב) בתור גזירת גורל. מה שעוד מומלץ להימנע ממנו הוא לחכות שהבעיה תחלוף מעצמה. אורח חיים בריא ותזונה נכונה אמנם עשויים במצבים מסוימים לטשטש את הבעיה, אבל פעמים רבות הם רחוקים מלפתור אותה לחלוטין.

הדרך שלכם להתמודדות עם צלוליטיס בישבן היא באמצעות פנייה למומחים. ודאי תשמחו לגלות כי דרכם תוכלו לעבור טיפול יעיל תוך שימוש במגוון כלים, טכניקות ומכשירים שמיועדים להתמודדות עם הבעיה, חלקם מאופיינים באחוזי הצלחה גבוהים תוך פרק זמן מינימלי. קצרה היריעה מלפרט כאן את מכלול האמצעים, ביניהם מכונות לייזר, אולטרה סאונד או גלי רדיו.

בהמשך לכך, יש מכשירים ייעודיים אחרים שמשפיעים על פעילות הגוף במובנים שונים, במטרה לצמצם בדרך מסוימת את היקפי הבעיה: שמות דוגמת Vacumed, CRIO, LPG או פרסותרפיה נכנסים לתמונה בנקודה הזו. חלק מהפתרונות הללו די ייחודיים לצלוליטיס בישבן, בעוד אחרים עשויים לאפיין גם צלוליטיס ברגליים ובאזורים אחרים.

צלוליטיס בישבן, אפילו יותר מאשר צלוליטיס ברגל, מצריך פתרון מקיף יחסית, וזאת על רקע היקף פוטנציאלי גדול מאד של הבעיה. גורמים הפועלים בשדה המשחק יעדיפו פעמים רבות לנקוט גישה של מספר טיפולים, אפילו במקביל, במטרה למקסם כל אחד מהם. מכיוון שחלק מהפתרונות שהזכרנו כאן מיועדים למטרות שונות – נניח, הזרמת חמצן לעומת חיזוק רקמת החיבור והידוק העור – השילוב הופך להכרחי לא פעם.

המרכז לרפואה קוסמטית פאם-קליניק מספק מזה כשלושים שנה את כל הפתרונות הנדרשים בתחום, באחוזי הצלחה גבוהים ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוחות.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981