צלוליטיס טיפול | פאם קליניק
 
 

צלוליטיס טיפול

אין ספק שצלוליטיס – למעשה יש לומר צלוליט – הוא צרה צרורה לכל אישה שסובלת מכך. המדובר הוא במצב בו מצטבר שומן תת עורי באזור מסוים, מה שיוצר גבשושיות ומראה שאינו אחיד ואינו אסתטי של העור באזור זה. בהמשך לכך, יש לא מעט סיבות שעלולות להביא לצלוליט, לרבות גורמים גנטיים, הריון והתקופה שאחרי ההריון, מצבים של ירידה במשקל, היעדר פעילות גופנית ועוד.
אנחנו כאן כדי להציע לכן לא מעט סיבות לאופטימיות, וזאת על רקע העובדה שיש לאותו צלוליטיס טיפול יעיל.

אז איך מטפלים בצלוליטיס?
במקרה של צלוליטיס טיפול הוא צורך הכרחי בלא מעט מקרים, כשיש כיום מגוון רחב של שיטות שמסייעות להגשים את המשימה – לא פעם, אגב, מחליטים הגורמים המטפלים לבצע שילוב של מספר שיטות במקביל. הטכניקה הראשונה היא טיפול בלייזר, שמשמש כיום להרבה מאד תהליכים ברפואה הקונבציונלית או האסתטית. במקרה של צלוליטיס, מסייע הלייזר להמיס ולהסיר את השומן המדובר. טיפולים נפוצים אחרים מבוצעים באמצעות אולטרה סאונד, או לחלופין בעזרת מכשירי גלי רדיו RF.

עם הופעת צלוליטיס טיפול יעיל כולל מספר מכשירים חשובים. CRIO הוא מכשיר שמסלק תאים מיותרים של שומן, תוך התבססות על טמפרטורה נמוכה. צלוליט ניתן להסיר באמצעות מכשיר ה-Vacumed, שמשפר את זרימת הדם לאזורים הבעייתיים. דוגמא נוספת היא מכשיר הפרסותרפיה (סלימינג), שממריץ את פעילותה של מערכת הלימפה בגוף. מכשיר ה-LPG, הנפוץ אף הוא, מגרה את האזורים שנוטים לצבור על גביהם שומן. מובן שדיאטה, תזונה מבוקרת ופעילות גופנית מומלצים בכל מקרה, ויכולים לסייע בהתמודדות הלא פשוטה עם צלוליטיס.

המקום לטפל בו בצלוליטיס
אם אתם מחפשים מקום שמציע עבור צלוליטיס טיפול, על כל השיטות הרבות שיש למטרה זו, תשמחו לשמוע על המרכז לקומסטיקה רפואית פאם-קליניק. המרכז, הממוקם בקניון רמת אביב, הפך את הטיפול בבעיית הצלוליטיס, לצד בעיות רבות אחרות, לאומנות של ממש.

מאז שנת 1986 מבוצעים במרכז טיפולים רבים להתמודדות עם הבעיה, תוך ניכוס הטכנולוגיה החדישות ביותר ועדכון השיטות בהתאם לנעשה בתחום. פגישת ייעוץ חינם במרכז יכולה להיות נקודת ההתחלה שלכן בדרך להתמודדות עם אחת הבעיות האסתטיות המטרידות והנפוצות ביותר שיש.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981