צלוליט בהריון | פאם קליניק
 
 

צלוליט לאחר הריון

אין זה סוד שגוף האישה עובר שינויים רבים במהלך תקופת ההריון, וגם לאחריה. חלק מהשינויים האלה הם מבורכים, בעוד מרבים אחרים הייתן מעדיפות להימנע. הבעיה היא שבתחום הזה יש לא פעם פער גדול מאד בין הרצוי למצוי, עם תופעות שכיחות שפוגעות בגוף האישה ובאטרקטיביות המראה שלה. המקרה של צלוליט בהריון עונה על ההגדרה הזו בדיוק, אבל למרבה השמחה ניתן להתמודד עם צלוליטיס בשלב זה של החיים בלא מעט דרכים.

מה בין הריון לצלוליט?
להופעת צלוליט יש סיבות אפשריות רבות, שאינן בהכרח חד משמעיות: עד היום מתקיים ויכוח ער בקהילה הרפואית ביחס לאותם גורמים. במקרה של צלוליט בהריון, נראה שהסיבות מעט יותר מובנות מאליהן. סיבה עיקרית לכך, ואולי אפילו המרכזית, היא שבמהלך תקופת ההריון רקמות החיבור נחלשות בצורה משמעותית. למרבה הצער, הדרך מכאן ועד להיווצרות צלוליטוס באזורים שונים (ישבן, ידיים, בטן וכן הלאה) היא קצרה למדי.

סיבה נוספת שמסבירה את הקשר בין צלוליטיס לבין הריון קשורה לשינויים הברורים במשקל הגוף. אף על פי שהשינויים האלה אינם אמורים להיות הגורם להיווצרות צלוליט בהריון – כי לרוב הבעיות המביאות לעודפי העור הרבה יותר עמוקות מכך – הם כן עלולים להחריף את הבעיה. בייחוד אם לוקחים בחשבון את שינוי אורח החיים הנגזר כתוצאה מההריון, למשל הקטנת הפעילות הגופנית שהאישה מבצעת במהלך ההריון ואחרי הלידה.

הפתרונות המוצעים כיום
צלוליט בהריון, כמו צלוליטוס בכל שלב אחר בחיים, הוא הכל חוץ מנעים. אינכן צריכות לקחת, עם זאת, את הצלוליט בתור גזרת גורל, וגם לא להסיק מצד שני שהוא "טבעי" ויעבור מאליו. ללא טיפולים מתאימים, הבעיה עלולה לא רק שלא לחלוף, אלא גם להחמיר. הרפואה הקוסמטית והאסתטית מצאה במהלך השנים לא מעט פתרונות לבעיה, חלקם הגדול מתאים לנשים לאחר הלידה.

האתגר הגדול במצב הדברים הזה הוא למצוא מרכז לקוסמטיקה רפואית שניתן לסמוך עליו בכל מאת האחוזים. מרכז שמשתמש בכלים, בטכניקות ובמכשירים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום. פאם-קליניק, הממוקם בקניון רמת אביב ופועל מאז שנת 1986, הוא מקום כזה בדיוק. ניתן לקבל בו את כל הטיפולים להתמודדות עם הצלוליטיס, בהתאמה מלאה למאפיינים ולרצון האישה, ותוך ליווי שלה לכל אורך המסע.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981