צלוליט בהריון | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

צלוליט בהריון


אין זה סוד שגוף האישה עובר שינויים רבים במהלך תקופת ההריון, וגם לאחריה. חלק מהשינויים האלה הם מבורכים, בעוד מרבים אחרים הייתן מעדיפות להימנע. הבעיה היא שבתחום הזה יש לא פעם פער גדול מאד בין הרצוי למצוי, עם תופעות שכיחות שפוגעות בגוף האישה ובאטרקטיביות המראה שלה. המקרה של צלוליט בהריון עונה על ההגדרה הזו בדיוק, אבל למרבה השמחה ניתן להתמודד עם צלוליטיס בשלב זה של החיים בלא מעט דרכים.

מה בין הריון לצלוליט?
להופעת צלוליט יש סיבות אפשריות רבות, שאינן בהכרח חד משמעיות: עד היום מתקיים ויכוח ער בקהילה הרפואית ביחס לאותם גורמים. במקרה של צלוליט בהריון, נראה שהסיבות מעט יותר מובנות מאליהן. סיבה עיקרית לכך, ואולי אפילו המרכזית, היא שבמהלך תקופת ההריון רקמות החיבור נחלשות בצורה משמעותית. למרבה הצער, הדרך מכאן ועד להיווצרות צלוליטוס באזורים שונים (ישבן, ידיים, בטן וכן הלאה) היא קצרה למדי.
סיבה נוספת שמסבירה את הקשר בין צלוליטיס לבין הריון קשורה לשינויים הברורים במשקל הגוף. אף על פי שהשינויים האלה אינם אמורים להיות הגורם להיווצרות צלוליט בהריון – כי לרוב הבעיות המביאות לעודפי העור הרבה יותר עמוקות מכך – הם כן עלולים להחריף את הבעיה. בייחוד אם לוקחים בחשבון את שינוי אורח החיים הנגזר כתוצאה מההריון, למשל הקטנת הפעילות הגופנית שהאישה מבצעת במהלך ההריון ואחרי הלידה.

הפתרונות המוצעים כיום
צלוליט בהריון, כמו צלוליטוס בכל שלב אחר בחיים, הוא הכל חוץ מנעים. אינכן צריכות לקחת, עם זאת, את הצלוליט בתור גזרת גורל, וגם לא להסיק מצד שני שהוא "טבעי" ויעבור מאליו. ללא טיפולים מתאימים, הבעיה עלולה לא רק שלא לחלוף, אלא גם להחמיר. הרפואה הקוסמטית והאסתטית מצאה במהלך השנים לא מעט פתרונות לבעיה, חלקם הגדול מתאים לנשים בשלבי הריון ולנשים לאחר הלידה.
האתגר הגדול במצב הדברים הזה הוא למצוא מרכז לקוסמטיקה רפואית שניתן לסמוך עליו בכל מאת האחוזים. מרכז שמשתמש בכלים, בטכניקות ובמכשירים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום. פאם קליניק, הממוקם בקניון רמת אביב ופועל מאז שנת 1986, הוא מקום כזה בדיוק. ניתן לקבל בו את כל הטיפולים להתמודדות עם הצלוליטיס, בהתאמה מלאה למאפיינים ולרצון האישה, ותוך ליווי שלה לכל אורך המסע.

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים