קרם חוה זינגבוים | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

קרם חוה זינגבוים


בעולם של היום אנחנו משקיעים זמן רב וכסף רב בנראות שלנו. חשוב לנו להיראות טוב, להיראות צעירים לגילנו ולהרשים את המתבוננים בנו. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להסתובב בצורה מוזנחת שלא תחמיא לנו. אחת הדרכים המובהקות לשמירה על המראה החיצוני שלנו היא שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים. המדע המתקדם מאפשר לנו להשתמש במוצרים נהדרים שבאמצעותם אנו ניראה יפים וצעירים. מחקרים רבים מראים שרושם ראשוני הוא החשוב ביותר. אנחנו רוצים להרשים את הסובבים במפגשים חברתיים, בפגישות עסקיות ובראיונות עבודה. ומה יותר מרשים מעור מתוח ומטופח? זה מעיד המון על האדם שממול – יושב מולנו אדם שדואג לטיפוח, שאכפת לו מאסתטיקה ומניקיון, ששומר על עצמו.
 
הקרמים באים במגוון עצום של מרקמים, חומרי גלם וריחות. בהרבה מאוד מקרים, לקרם יש ריח נהדר או מרקם מיוחד שמשפיע ביותר גם בעת לחיצת יד או בזמן של התרשמות קרובה. הקרמים מיועדים לאזורים שונים בגוף, ולכן יש לבחור קרם ייעודי שיתאים לאזור הרצוי שלכם – החל מקרם לכפות הידיים או לכפות הרגליים, עבור בקרם כללי לגוף ועד לקרם פנים. כדאי ומומלץ לבדוק שהקרם אכן מתאים לכם, ושהוא נעים הן מבחינת הריח והן מבחינת התחושה. קרמים הפכו להיות היום נפוצים מאוד – ניתן למרוח אותם בשעות היום, כאשר הם נספגים בקלות בעור. כמו כן, ישנם גם קרמים המיועדים ללילה, שהם דורשים הימצאות ממושכת על העור ויש להם גוון מסוים, ועל כן עדיף למרוח אותם לפני השינה. זה מתאים גם למזג האוויר הישראלי, שמאלץ אותנו בקיץ לחשוף הרבה מהעור שלנו.
 
את הקרם אנחנו מורחים על הגוף שלנו, שהוא הדבר הכי חשוב לנו. בדיוק בגלל זה, אסור לנו לאפשר לעצמנו להתפשר על קרם שאינו איכותי ביותר. לקרמים יש מגוון רחב מאוד של מחירים, אך אל לנו להתפתות לקרם שמחירו נמוך ולצרוך אותו. בהרבה מאוד מקרים, הקרמים עלולים לעורר תגובות אלרגיות בעור, שבמקרה הטוב מגרדות ומאדימות, ובמקרים אחרים יכולות לגרום לסכנה ממשית. לכן, יש לערוך בדיקה אישית מקיפה מראש, לבחון מהם החומרים שלא מתאימים לגופנו, ולדעת להימנע מקנייה של קרמים המכילים אותם. יתרה מזאת, יש לוודא כי היצרן הוא מוכר, יש לו שם טוב וכדאי לחפש המלצות לקרמים מחברים ומחברות. על קרמים קוסמטיים מופיעים סימונים שונים שמראים על סכנות אפשריות, הוראות שימוש והאם החומר נוסה על בעלי חיים. טוב לבדוק את הסימונים הללו לפני השימוש הראשוני. קרם של חוה זיגנבוים הוא קרם מעולה. שמו של המותג הולך לפניו, וישנה רשימה ארוכה של צרכנים מרוצים שיעידו רק טובות על השימוש במוצרי החברה. בין יתר המוצרים שמרכז הקוסמטיקה פאם קליניק משתמש בהם, נמצא קרם חוה זיגנבוים, הדוגל בשימוש במוצרים איכותיים בלבד, תוך מתן ליווי מקצועי ואישי לכל לקוח באשר הוא.
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים