קרם חומצה הילארונית | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

קרם חומצה הילארונית


חומצה היאלורונית היא חומצה המצויה בתאי הגוף ובין יתר תפקידיה בגוף האדם, היא תורמת להתרבות התאים, מבצעת שמירה על מבנה הסחוס במפרקים ונדידת תאים, ובנוסף אף משמשת לשמירת נפח העור ולחותו. כמו כן, החומצה ההיאלורונית מתקנת את רקמת העור ומווסתת את ריכוז המים שבו. לחומצה ההיאלורונית נמצאו זה מכבר שימושים רבים בעולם הרפואה כגון טיפול בפצעים, בעיות עיניים ובעיות פרקים, ובשנות ה90 גילו שעל ידי הזרקת החומצה לעור ניתן אף לטפל בקמטים, להסוות ולהעלים אותם. החומצה ההיאלורונית מסוגלת לספוח מים לתוכה פי 1000 ממשקלה ומעניקה נפח לרקמה בה היא נמצאת. על ידי הזרקת החומצה ההיאלורונית לרקמה ניתן לפסל את הרקמה ולהעניק לה נפח, חיוניות, רעננות ומראה צעיר בהרבה.
 
מהו קרם חומצה היאלורונית 
למרות כל התכונות הטובות שצוינו לעיל בנוגע להזרקת חומצה היאלורונית, הזרקה היא פרוצדורה לא נעימה ומסובכת, וכמו כל החדרת מחט, עלולה להיות כואבת גם לאחר זמן, לגרום לאי - אלו שטפי דם, נפיחות, אדמומיות ובמקרים נדירים עלולה אפילו לגרום לזיהומים. אי לכך ובהתאם לזאת, בשנים האחרונות נמנו צוות חוקרים מהמחלקות לכימיה ופיסיקה והמרכז לננוטכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן, והחלו לבצע מחקר מקיף בנושא. הצוות עסק בפיתוח שיטה שתאפשר הפקת חומצה היאלורונית בצורה שתאפשר חדירה לעור ללא צורך בזריקה, וכך הגיח לעולם קרם חומצה היאלורונית. קרם זה, מכיל בתוכו מולקולות קטנות יותר של החומצה המקורית ובכך יכולה החומצה לחדור לתוך העור ללא הזרקות. תכונות קרם החומצה ההיאלורונות דומות לתכונות החומצה ההיאלורונוית המקורית, כאשר משתמשים בו להעלמת קמטים. יתרה מזאת, הקרם מסוגל להעניק לעור מראה צעיר ורענן, משווה לפנים מראה חלק במיוחד והמגוון עוד רחב.
 
בחירת מרכז קוסמטיקה עבור קרם חומצה היאלורונית
על כל אחד ואחת מאיתנו, אמונה משימה של שמירת הגוף האישי שלנו. לפיכך, עלינו לבדוק בקפידה רבה כל חומר שנכנס לגוף שלנו, או מוחדר אליו. אשר על כן, כאשר אנו רוכשים או משתמשים בקרמים לטיפוח הגוף, דוגמת קרם חומצה היאלורונית השומר בין היתר על נפח עור הגוף והלחות שלו, וגורם להעלמת קמטים ומראה עור צעיר ורענן, יש לאתר ספק או מרכז קוסמטיקה מוכר ומנוסה. המוניטין החיובי של הספק יחד עם הניסיון הרב שלו, יוודא כי הוא מבצע שימוש במוצרים המיוצרים מחומרים איכותיים ובטיחותיים ביותר בלבד. פאם קליניק הינו מרכז קוסמטיקה מוביל בקנה מידה ארצי, הממוקם בקניון רמת אביב. כל הקרמים והמוצרים בהם משתמש המרכז מורכבים מחומרים איכותיים בטיחותיים אמינים ומוכרים. פאם קליניק מציגה ניסיון של קרוב לשלושה עשורים בטיפוח הגוף וקוסמטיקה, ומעניקה שירות מקצועי ואישי לכל לקוח באשר הוא. המעסים והמטפלים של מרכז הקוסטיקה מנוסים ומקצועיים במיוחד, ומוודאים להתאים לכל לקוח את הטיפול הייחודי והמתאים לו ביותר. 
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים