קרם Prophecy | פאם קליניק
 
 

קרם Prophecy

מי לא מעוניינת או מעוניין בעור פנים חלק? דבר לא יעזור, עור פנים חלק גורם לנו להיראות רעננים, צעירים ויפים ויותר. לפיכך, כל כתם המופיע על העור או פצעון כזה או אחר אשר מופיעים במצבים הכי לא נוחים – לפני אירוע מרכזי וכיו"ב, לא רק שמהווים מטרד אסתטי, אלא גם עלולים לפגוע בביטחון העצמי ולגרום לתסכול רב. הודות לטכנולוגיה החדשה, קיים כיום מגוון רחב של פתרונות קוסמטיקה, קרמים ותכשירים מפלאים, אשר מסוגלים למנוע הופעת פצעים וכתמים, ולהעלימם במידת הצורך. אחד התכשירים הפופולריים ביותר, בו נעשה לא אחת שימוש במרכזי קוסמטיקה מובילים, הוא קרם Prophecy.
 
מהו קרם Prophecy
קרם Prophecy  מורכב ממספר שכבות של חומצה היאלורונית. הייחודיות של החומצה ההיאלורונית היא היכולת שלה לשאוב כמות אדירה של לחות מעור הפנים. באמצעות החומצה ההיאלורנית, וריכוזה במינון הנכון כפי שמצוי בקרם Prophecy  ניתן להעלים קמטים, פצעונים, כתמי שמש והמגוון עוד רחב. בין יתר השפעות החומצה:
  • העלמת קטמים וטשטושם
  • מראה עור צעיר ורענן
  • האצלת נפח לשפתיים
  • עור לח ונעים
 
קרם Prophecy  לשיפור העור
כאמור, קרם הProphecy מורכב ממספר שכבות של החומצה ההיאלרונית. שימוש ומריחת הקרם על השכבה החיצונית של העור גורם לספיגת לחות מהסביבה, ועל ידי כך מבצע שתי פעולות חיוניות:
מניעה של בריחת מים מהאזור העמוק של העור, בעזרת הגברת רמת הלחות
החדרה של המקולקלות הקטנות לתחתית העור.
 
עד לא מזמן, היה נין להשתמש בחומצה היאלורונית רק בעזרת הזרקת החומר לגוף. הזרקה הינה כידוע פעולה אשר מרתיעה לא מעט אנשים. הודות לפיתוח קרם Prophecy, ניתן לבצע את אותה הפעולה באופן נעים ומהנה אשר מצוי בעת מריחת הקרם. לא זו בלבד, מדענים הוכיחו כי האפקטיביות שבמריחת הקרם זהה לזו המתקבלת בעת הזרקת החומצה לגוף. המראה המתקבל הודות לשימוש בקרם מעורר תדהמה, כאשר אין זכר לקמטים ופצעים אשר עיטרו (בסגי נהור) את עור הפנים, המראה החיצוני של האדם משתפר פלאים, ומוענק לו מראה צעיר, רענן וחלק.
 
שימוש נכון בקרם פרופסי
כיום, קיים מגוון רחב של קרמים הטוענים שביכולתם לגרום למראה פנים רענן וצעיר. למעשה, לא מעט קרמים אינם משפרים דבר במראה הפנים, ומהווים השקעה כלכלית לא כדאית. בכדי לוודא כי הפנים שלכם נמרחות בקרמים איכותיים ובצורה מקצועית, יש לאתר מרכז קוסמטיקה מנוסה ומוסמך, דוגמת פאם קליניק בתל אביב. פאם קליניק הינו מרכז קוסמטיקה המעניק מגוון רחב של פתרונות קוסמטיקה למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ. המרכז מקפיד על הענקת ליווי לכל ילד באשר הוא, מתן שירות מקצועי ללא רבב ועוד. המוניטין שיצר לעצמו מרכז פאם קליניק נחשב למצוין, והביקורות שנכבו עליו בנוגע לטיב ואיכות השירות יוצאות מן הכלל. 
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981