קרם Prophecy | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

קרם Prophecy


מי לא מעוניינת או מעוניין בעור פנים חלק? דבר לא יעזור, עור פנים חלק גורם לנו להיראות רעננים, צעירים ויפים ויותר. לפיכך, כל כתם המופיע על העור או פצעון כזה או אחר אשר מופיעים במצבים הכי לא נוחים – לפני אירוע מרכזי וכיו"ב, לא רק שמהווים מטרד אסתטי, אלא גם עלולים לפגוע בביטחון העצמי ולגרום לתסכול רב. הודות לטכנולוגיה החדשה, קיים כיום מגוון רחב של פתרונות קוסמטיקה, קרמים ותכשירים מפלאים, אשר מסוגלים למנוע הופעת פצעים וכתמים, ולהעלימם במידת הצורך. אחד התכשירים הפופולריים ביותר, בו נעשה לא אחת שימוש במרכזי קוסמטיקה מובילים, הוא קרם Prophecy.
 
מהו קרם Prophecy
קרם Prophecy  מורכב ממספר שכבות של חומצה היאלורונית. הייחודיות של החומצה ההיאלורונית היא היכולת שלה לשאוב כמות אדירה של לחות מעור הפנים. באמצעות החומצה ההיאלורנית, וריכוזה במינון הנכון כפי שמצוי בקרם Prophecy  ניתן להעלים קמטים, פצעונים, כתמי שמש והמגוון עוד רחב. בין יתר השפעות החומצה:
  • העלמת קטמים וטשטושם
  • מראה עור צעיר ורענן
  • האצלת נפח לשפתיים
  • עור לח ונעים
     
קרם Prophecy  לשיפור העור
כאמור, קרם הProphecy  מורכב ממספר שכבות של החומצה ההיאלרונית. שימוש ומריחת הקרם על השכבה החיצונית של העור גורם לספיגת לחות מהסביבה, ועל ידי כך מבצע שתי פעולות חיוניות:
  • מניעה של בריחת מים מהאזור העמוק של העור, בעזרת הגברת רמת הלחות
  • החדרה של המקולקלות הקטנות לתחתית העור.
     
עד לא מזמן, היה נין להשתמש בחומצה היאלורונית רק בעזרת הזרקת החומר לגוף. הזרקה הינה כידוע פעולה אשר מרתיעה לא מעט אנשים. הודות לפיתוח קרם Prophecy, ניתן לבצע את אותה הפעולה באופן נעים ומהנה אשר מצוי בעת מריחת הקרם. לא זו בלבד, מדענים הוכיחו כי האפקטיביות שבמריחת הקרם זהה לזו המתקבלת בעת הזרקת החומצה לגוף. המראה המתקבל הודות לשימוש בקרם מעורר תדהמה, כאשר אין זכר לקמטים ופצעים אשר עיטרו (בסגי נהור) את עור הפנים, המראה החיצוני של האדם משתפר פלאים, ומוענק לו מראה צעיר, רענן וחלק.
 
שימוש נכון בקרם פרופסי
כיום, קיים מגוון רחב של קרמים הטוענים שביכולתם לגרום למראה פנים רענן וצעיר. למעשה, לא מעט קרמים אינם משפרים דבר במראה הפנים, ומהווים השקעה כלכלית לא כדאית. בכדי לוודא כי הפנים שלכם נמרחות בקרמים איכותיים ובצורה מקצועית, יש לאתר מרכז קוסמטיקה מנוסה ומוסמך, דוגמת פאם קליניק בתל אביב. פאם קליניק הינו מרכז קוסמטיקה המעניק מגוון רחב של פתרונות קוסמטיקה למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ. המרכז מקפיד על הענקת ליווי לכל ילד באשר הוא, מתן שירות מקצועי ללא רבב ועוד. המוניטין שיצר לעצמו מרכז פאם קליניק נחשב למצוין, והביקורות שנכבו עליו בנוגע לטיב ואיכות השירות יוצאות מן הכלל. 
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים